آقای صابری چه عجب یادی از ما!!!؟

دکتر رضا صابری در نطق میان دستور جلسه علنی مجلس شورای اسلامی خواهان ارتقاء سیاسی منطقه فندرسک به شهرستان فندرسک شد. دکتر صابری خطاب به وزیر کشور گفت: از وزیر محترم کشور می خواهم که در خصوص ارتقاء سیاسی منطقه فندرسک به شهرستان فندرسک به مرکزیت خان ببین ، شهر شدن رضا آباد ، قورچای و فارسیان و مرکز بخش شدن نگین شهر ، دلند ، سعدآباد و دارکلاته اقدام نماید.

وی درخواست دیگری را هم از وزیر ورزش و جوانان مطرح کرد و خواستار اختصاص بودجه کافی برای ساخت چمن مصنوعی خان ببین شد.

آقای صابری چه عجب یادی از ما!!!؟

محمد اسماعیلی دبیر کانون جوانان شهر خان ببین و بخش فندرسک طی پیامی از این اقدام آقای دکتر صابری نماینده محترم فندرسک، آزادشهر، رامیان و چشمه ساران تشکر و قدردانی کرد و اعلام نمود بسیار خوشحالیم از اینکه آقای دکتر صابری صدای مردم و بزرگترین خواسته این منطقه را بعد از سه سال شنید.

اما جای چند سؤال باقیست که چرا اینقدر دیر آقای صابری یادشان آمد که نماینده مردم منطقه فندرسک نیز هستند و یا اینکه چرا بعد از انتقادات و فشار های بسیار زیاد مردم و جوانان منطقه فندرسک به فکر شهرستانی این منطقه افتاده اند؟ و اصلاً چرا این صحبت ها می بایست در سال آخر نمایندگی ایشان و در نزدیکی به انتخابات دوره بعدی مجلس گفته شود؟

نمی خواهم بگویم که آقای صابری برای حفظ جایگاه خود برای انتخابات سال آینده دست به این اقدام زده اند اما هرجور که به این مسئله نگاه می کنیم عقل و شعور ما جز این نمی گوید وگرنه دلیل تأخیر سه ساله ایشان چیست؟

اینجانب محمد اسماعیلی به عنوان یکی از لیدر های آقای صابری در شهر خان ببین فعالیت نمودم تنها به این دلیل که از ابتدا از ایشان قول گرفتم تا برای شهرستانی فندرسک و کمک برای رهایی از محرومیت اقدامات اساسی انجام بدهند و ایشان نیز این قول را دادند ولی چه زود ایشان یادشان رفت عهد و پیمان های قبل از انتخابات را.

نمیخواهیم نبش قبر کنیم اما اگر آقای صابری برای انتخابات سال آینده و حفظ جایگاه خود در بین مردم منطقه فندرسک و یا برای بستن دهان منتقدان خواستار شهرستانی فندرسک شده اند باید بدانند از این تاریخ فشار ما مردم و جوانان بر ایشان بیشتر خواهد شد تا حرف هایشان در مجلس به عمل تبدیل شود و اگر غیر از این شد ایشان دیگر در بین مردم منطقه هیچ جایگاهی نخواهند داشت.

و در پایان از آقای دکتر صابری درخواست دارم تا دعوت کانون جوانان شهر خان ببین و بخش فندرسک را برای حضور در بین جوانان منطقه بپذیرند تا به سؤالات جوانان این منطقه در خصوص عملکرد سه سالشان پاسخگو باشند.

/ 6 نظر / 96 بازدید
م.ج

خسته نباشن واقعا....

سید سعید

سلام ممنونم از زحمات شما که برای ارتقاء سطح فرهنگی و سیاسی منطقه در تلاش هستید. اما ای کاش از عملکرد واحد فرهنگی دفتر امام جمعه شهر نیز انتقاد می کردین. ما نفهمیدیم اون تجهیزات و دوربین عکاسی و دوربین فیلمبرداری برای دفتر امام جمعه شهر هست یا نه. اگر هست چرا هیچ باز خوردی از این همه عکس و فیلم رو ما نمی بینیم و حتی بنده شاهد بودم که مسئول دفتر فرهنگی امام جمعه حاضر به دادن عکس ها به خبرگزاری ها هم نشدند. اگر این تجهیزات شخصی هست همون بهتر که در دفتر امام جمعه نباشه و منتی هم بر شهر و مردم. انگار خود نمایی هدف خرید این تجهیزات هست تا کمک به منطقه.

همشهری

یعنی ایشون دوباره میخوان کاندید بشن؟ امید دارن از مردم فندرسک رای بگیرن؟

یاشار

آخرش باید خود نماینده بشی از بقیه بخاری در نمیاد

دلداده

خودت کاندید شو حاضرم شرط ببندم رای میاری

ضیا

طرف میخواد دوباره رای بیاره مجبوره از خان ببین سیتی هم حرف بزنه مجبوره میفهمی مجبورخخخخخ [لبخند]