گلایه مردم از عملکرد واحد فرهنگی دفتر امام جمعه شهر خان ببین

در پی نظر یکی از شهروندان عزیز در وب رسمی شهر خان ببین بر آن شدیم تا مطالبات مردم در این زمینه را به گوش امام جمعه محترم برسانیم:

گلایه از عملکرد واحد فرهنگی دفتر امام جمعه شهر خان ببین چیز تازه نبوده و متأسفانه هر روز بر این گلایه ها افزوده می شود. با هزینه های زیاد دوربین فیلمبرداری و عکاسی و .... تهیه شده است که فقط در مراسمی دوربین روشن شود و تصویری پخش شود ولی کسی نه به فیلم آن مراسم دست پیدا کند نه عکس آن؟ پس خروجی این کار چیست؟ به این می گویند کار فرهنگی؟ 

مدتی فعالیت های دفتر امام جمعه خان ببین در قالب وبلاگی به آدرس ” joomeh.persianblog.ir ” درج می شد که به حال خود رها ده است و پس از مدتی سایتی به آدرس ” ejkhanbebin.ir ” راه اندازی شد که با صرف هزینه بسیاری از بیت المال طراحی شد بیش از یک سال است که به حال خود رها شده هست و  حتی قبل از آن هم در شأن دفتر امام جمعه شهر خان ببین نبود و طبق گفته یکی از کارشناسان طراحی سایت هزینه کل آن سایت بیش از صد هزار تومان نمی شود در حالی که شنیده شده که دفتر امام جمعه خان ببین هزینه ای بیشتر برای آن متحمل شده بود.

خب همین هزینه صرف کمک به جوانی می شد بسیار تاثیرش بیشتر از این اقدامات پوچ و بیهوده بود. اگر این وسایل خریداری شده اند تا به دفتر امام جمعه و شهر کمک کند چرا فقط برای منافع افراد محدودی مورد استفاده قرار می گیرد؟

گلایه مردم از عملکرد واحد فرهنگی دفتر امام جمعه شهر خان ببین

و اما در خصوص صحت و سقم مطلب نوشته شده توسط این شهروند عزیز به خبرنگار صدا و سیما در منطقه مراجعه شد و ایشان نیز مهر تائید بر این ادعا زد و گفتند برای انتشار تصاویر حماسه با شکوه مردم منطقه فندرسک به اعضای واحد فرهنگی دفتر امام جمعه شهر مراجعه نمودم اما باز هم مثل همیشه از دادن تصاویر ممانعت کردند.

وب سایت جدید دفتر به آدرس ” jomehkhanbebin.ir ” باز هم در شأن دفتر امام جمعه شهر خان ببین نیست. با اینکه افرادی در خان ببین طراحی وب سایت های بزرگی در استان را برعهده داشته اند اما از توانمندی این افراد هیچ استفاده ای نشده است و خدا می داند برای ساخت این وب سایت بی کیفیت دوباره چه مقدار از بیت المال هدر رفته است.

جوانان مستعد در امور فرهنگی شهر خان ببین که در سطح استان و کشور حرفهای زیادی برای گفتن دارند و در استان و کشور از این افراد استفاده می شود نگران حال روز وخیم بیت المال و هدر رفت بی رویه و بی برنامه آن در دفتر فرهنگی امام جمعه خان ببین هستند.

ما از امام جمعه فهیم و آگاه و محترم شهر خان ببین، آقای شهابی درخواست داریم تا نظارت بیشتری بر عملکرد واحد فرهنگی دفترشان داشته باشند تا اینگونه شاهد اعتراضات مردم نباشیم. مردم حق دارند به اینگونه فعالیت ها اعتراض کنند. پولی که مردم بی منت برای کمک به ستاد نماز جمعه پرداخت می کنند نباید صرف هزینه های پوچ و بیهوده شود.

ما امید داریم هرچه زودتر وب سایتی مناسب برای دفتر امام جمعه شهر راه اندازی شود تا حداقل تصاویر و فیلم ها در این وب سایت انتشار یابد و رویکرد فرهنگی واحد فرهنگی دفتر امام جمعه شهر خان ببین رویکردی دلسوزانه به خود بگیرد.

مطلب مشابه : جایگاه بیت المال در دفتر امام جمعه شهر خان ببین کجاست؟

/ 5 نظر / 96 بازدید
همشهری

برای منم همیشه این سوال بود

چورلی

آقا تورو خدا اون لینک دفتر رو بردارین آبروی شهر رو بردن با این سایتشون [عصبانی] خجالتم نمی کشن. نمیگن ما تو استان آبرو داریم.

محسن

حرف دل مارو هم زدی

مریم

خدا همشون رو به راه راست هدایت کنه

یه دوست

سلام دوست عزیز اگه حرف شما درست باشه اون عزیز خبر نگار خودش باید در حماسه نام برده حضور پیدا میکرد و فیلم برداری میکرد در ضمن مراسماتی هم برگذار میشه که یک متصدی داره و فیلم باید به ایشان تحویل داده بشه که البته شما خودت از من بهتر میدونی