آقای صابری این قرارمان نبود...

به نام خدا

متأسفانه حال و رزو نمایندگانی که تابحال از سوی منطقه بزرگ فندرسک ، آزادشهر و رامیان به مجلس شورای اسلامی راه یافته اند در خصوص فندرسک مانند آیات 221 الی 227 سوری مبارکه شعرا می باشد.

انتظار ما از تمام نمایندگانی که تابحال به مجلس شورای اسلامی راه یافته اند پیشرفت و آبادانی منطقه فندرسک بوده است ولی چیزی که شاهد آن هستیم خلاف تصور ماست.

جناب آقای صابری نماینده محترم منطقه فندرسک، آزادشهر و رامیان نیز در جریان کامل خواسته اصلی مردم فهیم و مهربان و زحمتکش منطقه بزرگ فندرسک هستند، اما چرا در جلسه شورای اداری با حضور رئیس جمهور محترم جناب آقا روحانی بحثی در این خصوص بیان نمی کنند؟

آقای صابری این قرارمان نبود...

جناب آقای صابری نماینده محترم آیا پرداختن به کمیسیون پژوهشی مجلس در جایگاهی که می بایست برای منطقه خود تلاش کنید اولویت دارد یا رفع محرومیت منطقه فندرسک؟

چرا شما در جلسه شورای اداری هیچ اشاره ای به شهرستانی منطقه فندرسک و بازگرداندن روستاها و بخش هایی که به ناحق از این منطقه جدا شده اند نکردید؟ آیا این رفتار دو پهلو جواب اعتماد مردم این منطقه است؟

جناب آقای صابری این را فرامشو نکنید این رفتار دو پهلو از سوی شما صد در صد رفتار دو پهلویی نیز از سوی مردم این منطقه در زمان انتخابات سال آینده را در بر خواهد داشت.

حتی اگر بیان این مسئله در جلسه شورای اداری با حضور ریاست محترم جمهور هیچ تاثیری به حال این منطقه نداشت حداقل این بود حرف دل مردم این منطقه به گوش مسئولین می رسید اما شما از این هم کوتاهی کردید که واقعا جای تأسف دارد.

مردم منطقه فندرسک منتظر جوابی قانع کننده از سوی نماینده محترم می باشند...

پ,ن : بازهم گلی به جمال رئیس جمهور محترم که گفت گلستان میرفندرسکی.

/ 11 نظر / 93 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

شاید ترسیده اگه الان فندرسک فرمانداری بگیره دوستاش نتونن به پست و مقام برسن مثل آقای ی وف [چشمک]

مینا

ایشون پیش خودشون در باره ما مردم چی فکر کردن؟ مطمئن باشین دوره بعدی نه خودم به ایشون رأی میدم نه میگذارم خانواده ام رأی بدن. اصلا مشکل ما مردم منطقه فندرسک همین هست که یه نیروی خوب از خود منطقه برای نمایندگی نمی فرستیم. اگه اتحاد داشتیم الان اینقدر عقب افتادگی نداشتیم.

mary

به نام خدا فکر کنم لازم به یاد آوری باشه به آقای صابری که ایشون نماینده منطقه فندرسک هم هستن

ابراهیمی

کسی که مردم حوزه انتخابی خودش رو به حساب نمیاره همون بهتر که دیگه رأی هم نیاره

دوست عزیز ال انجاییکه من اطلاع دارم فرماندار سابق رامیان که همشهری شما است جلوی شهرستان شدن خان به بین گرفت و گرنه رامیانی ها کاری به پیشرفت خان به بین هم ندارند و خوشحال هم میشوند کرم از خود درخته.صابری هم دوست ی و است دیگه.موفق باشید.

صابر

سلام دوست عزیز آورده ای متأسفانه حال و رزو نمایندگانی که تابحال از سوی منطقه بزرگ فندرسک ، آزادشهر و رامیان به مجلس شورای اسلامی راه یافته اند در خصوص فندرسک مانند آیات 221 الی 227 سوری مبارکه شعرا می باشد. 1- آیا واقعا" هیچ یک از نمایندگان منطقه در جهت پیشرفت فندرسک کاری انجام نداده اند؟ یا شما مطلع نیستید؟ در این زمینه یقینا" مردم منطقه فندرسک قضاوت خواهند کرد؟ ارتقاء بخش فندرسک و گازرسانی به روستاهای این منطقه و آسفالت راه های روستایی و ایجاد آببندان کلوکن . خان ببین . نقی آباد .راه اندازی دادگاه خان ببین .و اقداماتی از این قبیل آیا در جهت توسعه و عمران منطقه فندرسک نبوده است؟ 2- در خصوص آقای صابری من هم با شما موافقم . ایشان در کل برای حوزه انتخابیه اش صحبت نکرد بر خلاف سایر نمایندگان استان . کاش گوشه ای از مشکلات حوزه انتخابیه اش را بیان می کرد.از جمله ایجاد فرمانداری فندرسک .و مشکلاتی از آزادشهر . دلند و حتی از رامیان. 3- برای ارتقاء منطقه فندرسک و ایجاد شهرستان راهکارهای فراوانی وجود دارد که بهتر است یجای تعصبی سخن گفتن منطقی عمل کنیم تا به نتیجه دلخواه برسیم.

صابر

طرح هایی که اشاره کردین یا طرح هادی هستن که از طرف بنیاد مسکن اجرا میشن یا طرح هایی هستن که اداره و یا سازمان مربوطه بر طبق اون بودجه ای رو تخصیص داده 1- خوب پس با این حساب در آینده هم طرح های دیگری در فندرسک اجراء خواهد شد که نیاز به پیگیری نماینده و یا مسئولین دیگر نیست 2-خان ببین از سال 70 قرار بوده بخشداری بگیره اما متاسفان با کارشکنی دوستان این امر محقق نشده و من اسمش رو کارشکنی نمیگذارم بلکه خیانت به مردم منطقه فندرسک میدونم. با این توضیح نتیجه می گیریم در چندسال اخیر (به گفته شما)فندرسک باید شهرستان می شده و در آینده هم هیچ نماینده ای نیاز به همکاری نیست چراکه اگر هر کاری کنند باز همین مطلب را خواهید گفت. 3- مطمئن باشید اطلاعات من اگر بیشتر از شما نباشد (که هست) از شما کمتر هم نیست 4- یکی از پارامترها برای شهرستان شدن یک منطقه جمعیت آن باید حداقل 50000 نفر باشد .آیا فندرسک دارای این جمعیت است؟ 5- در هشت سال گذشته که همه شرایط برای ارتقاء این منطقه فراهم بود چرا این کار صورت نگرفت؟ 6- من از حق خوری های اون منطقه آگاهم . اما برای جبران این حق خوری ها و عقب ماندگی ها راههای زیادی وجود دارد که یکی از آن

هادی غفاری

جناب آقای صابری سلام دیگر داستان خواستیم و نگذاشتند تکراری شده است حرف ما حرف شهر یا شهرستان نیست . حرف ما از گلویی می آید که یک بغض تاریخی و فرهنگی آن را می فشارد. بغضی از یک جسم پاره پاره شده به نام فندرسک.شما بعد از سه سال هنوز نمی دانید که خواست این مردم بازگرداندن هویت فرهنگی وتاریخی فندرسک بزرگ و عزیز است هویتی که اگر روی نقشه کمرنگ شده است هنوز در دلها و حتی شناسنامه های این مردم زنده است تا بحال نگاهی به آمار خانواده های با فامیل فندرسکی در منطقه کتول انداخته اید؟ مشکل ما با نامه نگاری و به انتظار نشستن حل نمی شود نماینده مردم باید از خود مردم هم به خواست آنها آگاه تر باشد. آقایان ظلم تاریخی و فرهنگی که بر فندرسک روا شده را دریابید نه اینکه با یک نامه و یک جلسه که نتیجه اش صبر کردن است قانع شده و به دنبال وابستگی های حزبی خود بروید شما باید پاسخگوی مردم باشید هم در این دنیا و هم در دنیایی دیگر

گلستان شرق

مطلب فوق در سايت گلستان شرق منعكس گرديد و جوابيه دكتر صابري را در پي داشت براي ديدن جزييات به سايت زير مراجعه نماييد. www.golestanshargh.ir

A نجفی

من برای خودم متاسف شدم بعد ایشون