خیانتی دیگر به مردم شهر خان به بین

سلام

هنوز یادمان نرفته که روزی تجهیزات پیشرفته بیمارستان امام رضا (ع) این شهر را برای شهر های دیگر بردند انگار مردم شهر خان به بین و منطقه فندرسک آدم نیستند.

هنوز یادمان نرفته تجهیزات مخابرات این شهر را بردند انگار مردم این شهر و منطقه انسان نیستند.

اما هنوز داغ خیلی از خیانت ها بر دل های مان سنگینی میکرد که خیانتی دیگر از طرف یک همشهری شکل گرفت. نه یک بار بلکه دوبار.

شهر خان به بین با اینکه حقش شهرستان شدن است اما ما به همان شهر خان به بین قناعت کرده ایم با این حال مرکزیت منطقه فندرسک است که روزی طبق اسناد تاریخی از مینودشت تا علی آباد کتول بود اما امروزه بخاطر خیانت بعضی از مسولین از سنگستان تا حکیم آباد را به آن اختصاص داده اند.

با این حال این درست است که دوبار مراسم بزرگداشت حکیم بزرگوار میرفندرسکی برگزار شود اما اسمی از شهر خان به بین برده نشود؟

حتی از مردم و مسولین این شهر دعوت به عمل نیامد تا در این مراسم شرکت کنند.

حتی حرمت و احترام امام جمعه این منطقه را نگه نداشتند.

این خیانت از جانب چه کسانیست؟؟

مسول فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گستان اهل کجاست؟؟؟ غیرت و مردانگی مسولین شهر و منطقه کجا رفته است؟

چرا در مراسم بزرگداشت 20 بهمن ماه حکیم میرفندرسکی مردم شهر خان به بین اطلاعی از این موضوع نداشتند؟؟؟

جناب آقای دکتر منتظری جواب این خیانت به مردم و شهر و منطقه را شما باید بدهید...

ما جوانان شهر خان به بین دیگر دست روی دست نمیگذاریم تا هرکسی بیاید و حق این مردم را بخورد و کسی هم صدایش در نیاید. دیگر حماقت را به حد نهایت رسانده اید.

 

/ 3 نظر / 17 بازدید
دل داغون

سلام محمد جان خيلي مطالب قشنگي رو جمع كردي ممنون كه به فكر شهرمون هستي حرفات كاملا درست بود فقط يه پيشنهاد اگه بتوني نمونه اي از اون اطلاعيه كه نوشته بودند رو هم عكسش رو بزاري خيلي خوب ميشي خيلي من دارم خواستي بيا بدمش بزار كه مردم بيشتر با اين آدمهاي بي معرفت آشنا بشوند مسعود سرگزي

pouya okhli

نام توعاری زظلمت نام توطاهره است_نام توزهربرای دشمنان فاطمه است0توکه کوه علمونوری بنت خاتم النبی_چون که خدام توام همنام آن عارفه است0من توانم نیست نامت به سرودم آورم_معنی نامت کتاب است که بی خاتمه است0چون که خادم عطشانت دربیابان مانده است_آبی ونایی نداردازتشنگی آکنده است0گویدای والاترین من نوکربنت نبی_ماعی ازجنت براوشدناتشنگی هفت ساله است0توکه ازسوی خدابرماشدی پس هدیه ای_تحفه ای ازآسمان آن هدیه نادره است0توکه حکمت النبیین درتوسوسومیزند_توکه علمت مجمع پغمبران عصاره است شاعرپویااخلی سلام.اگه میشه منوبه اسم'شاعرنوجوان گلستانی لینک کنید،بعدخبربدیدماهم لینکتون کنیم.ازاینکه بامن تبادل لینک میکنید متشکرم.www.sher-pouya.mihanblog.com

آنتی رامیان

محمد جان سلام، خسته نباشی میگم بابت وبلاگ پر محتوات می خواستم بگم اولین کسانی که باعث ترقی نکردن شهر خان به بین میشن بعضی از همین مردم شهر و مسئولین هستند که اگه اینا با هم اتحاد و یکپارچگی داشته باشند هیچوقت بیگانه ای مثل رامیان به خودش این اجازه رو نمی ده تا روی سر شهر خان به بین و مردمش سیاست کنه و به اونا زور بگه. به امید روزی که همه مردم شهرمون پشت همدیگر رو داشته باشند.