درباره ما
مطالب ویژه
آخرين مطالب
دوستان
مکان اقامتی
جانبی
 

12 بهمن ماه سال 93 بود که آیت الله نور مفیدی به دعوت کانون جوانان شهر خان ببین در ابالفضلیه شهر سخنرانی کردن. 

اما شاید خیلی ها ندونن که پشت صحنه چه دست هایی سر کار بود که این مراسم شکل نگیره و چه توهین های نثار افرادی که میخواستند این برنامه رو اجرا کنن شد.

قبل از برگزاری آن برنامه مهم افرادی که همه به زیرآب زنی آنان واقف هستند در بوق و کرنا کرده بودند که برگزاری این برنامه با حضور سید مجتبی نورمفیدی فرزند آیت الله نور مفیدی به منظور تبلیغ ایشان برای حضور در خبرگان رهبری برگزار می شود و با این کار فعالیت کانون جوانان شهر را زیر سوال بردند.

سید مجتبی نور مفیدی

آن برنامه بدون حضور سید مجتبی نور مفیدی و با حضور خیل زیادی از مردم برگزار شد و حرف دل مردم شهر خان ببین به گوش نماینده محترم ولی فقیه در استان رسید.

اما دم خروس از آنجا بیرون زد که هفدهمین یادواره یکصدویک شهید والامقام وپنج شهید گمنام شهر خان ببین و منطقه فندرسک با حضور سید مجتبی نورمفیدی برگزار شد.

به نظر شما آن برنامه کانون جوانان تبلیغاتی بود یا این برنامه یادواره که نزدیک انتخابات خبرگان رهبریست و کاندیدا شدن آقای سید مجتبی نورمفیدی بیشتر از قبل بر سرزبان هاست؟

بهتر است امام جمعه محترم شهر خان ببین و منطقه فندرسک بیشتر مواظب افراد وابسته به دفتر ایشان باشند تا با این دست از زیرآب زنی ها آبروی دفتر امام جمعه را اینگونه نبرند.

پ,ن:  وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ. آل عمران 54
:: برچسب‌ها: شهر خان ببین, فندرسک, شهر خان به بین, انتقاد
ن : شهر خان ببین
ت : چهارشنبه ٢٥ آذر ۱۳٩٤
نظرات
 
لوگوی ما
حمایت میکنیم
موضوعات
آرشيو مطالب
نظر سنجي