درباره ما
مطالب ویژه
آخرين مطالب
دوستان
مکان اقامتی
جانبی
 

محمد اسماعیلی

محمد اسماعیلی فعال سیاسی و فرهنگی، از جوانان شهر خان ببین برای کاندیداتوری انتخابات شوراهای شهر دعوت کرد.

وی دلیل این دعوت خود را این‌گونه بیان کرد:
به دلیل اینکه شهر خان ببین نزدیک به 9 سال است که کامل در بن بست قرار گرفته و اصلاً پیشرفتی نداشته و مدام در حال عقب رفتن می‌باشد ، نیاز به تفکرات و ایده های نو و خلاقانه واقعاً برای این شهر که سابقه دیرینه دارد احساس می‌شود. همانطور که از ظاهر شهر پیداست می توان فهمید که دهه 80 برای شهرخان ببین یک دوران کاملاً کور و تاریک بوده است. متأسفانه مشکل اصلی از خود مردم است که چرا افرادی که صلاحیت و تخصص دارند برای کاندیداتوری ثبت نام نکرده‌اند و چرا مردم همان‌هایی که لااقل تخصصی داشته‌اند رای نداده‌اند.
از این رو شهر خان ببین نیاز به فکری نو و تازه و فکری اقتصادی و جوان دارد تا از این بن بست بیرون بیاید.
:: برچسب‌ها: شهر خان ببین, فندرسک, شهر خان به بین, اطلاعیه
ن : شهر خان ببین
ت : شنبه ٢٤ فروردین ۱۳٩٢
نظرات

افتخار میکنیم که باز هم نام منطقه فندرسک و استان گلستان در کشور طنین انداز شد و مقام سوم اولین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت به وبلاگ معبر سایبری فندرسک به نویسندگی محمد اسماعیلی رسید. با آرزوی موفیقت هرچه بیشتر فرزندان فندرسک دیار حکیم ابوالقاسم میرفندرسکی.

این مراسم در تالار وحدت تهران مورخ 29 شهریور 1391 با حضور دکتر لاریجانی، حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای، سردار باقرزاده، دکتر مظفر، دکتر لاله افتخاری و داوود براتی دبیر جشنواره فعالان ایثار و شهادت و به داوری سایت تبیان برگزار گردید.

منبع خبر : http://sayberi174.persianblog.ir/post/706/

محمد اسماعیلی قبلا نیز مفتخر به کسب مقام دوم بخش نرم افزار جشنواره بین المللی امام رضا (ع) کل کشور نیز شده بود.

وی وبلاگ معبر سایبری فندرسک را تقدیم به روح طیبه شهید عیسی اسماعیلی، شهید مجید علیخانی و شهید الیاس چورلی از شهدای بزرگوار شهر خان ببین نموده است.
:: برچسب‌ها: شهر خان ببین, شهر خان به بین, فندرسک, اطلاعیه
ن : شهر خان ببین
ت : سه‌شنبه ٢٠ فروردین ۱۳٩٢
نظرات

مصاحبه سایت حرف تو با نویسنده وبلاگ معبر سایبری فندرسک

سلام حضور خوانندگان عزیز و همراه سایت "حرف تو". "معبر سایبری  فندرسک" وبلاگی که شاید بسیاری از شما آن را دیده اید و از مطالب ارزشی آن بهره برده اید. به نظر ما، این وبلاگ می تواند یکی از بهترین الگوها برای وبلاگ نویسان ارزشی باشد. ضمن آرزوی موفقیت برای مدیر محترم وبلاگ "معبر سایبری  فندرسک" به خاطر قبول دعوت ما برای حضور در این مصاحبه و پاسخ های مفیدی که ارائه نمودند، همه شما را به مطالعه این مصاحبه جذاب و خواندنی در ادامه مطلب دعوت می کنیم.

لینک این مصاحبه در سایت حرف تو : http://harfeto.ir/?q=node/6526
:: برچسب‌ها: شهر خان ببین, فندرسک, اطلاعیه
ن : شهر خان ببین
ت : چهارشنبه ۱٤ فروردین ۱۳٩٢
نظرات

مشکلات مهم شهر خان ببین

 1. طرح توسعه مسجد مصلی شهر خان ببین که از هشت سال پیش شروع شد و هنوزم ویرانه است.
 2. وضعیت تآْسف بار 5 شهید گمنام بعد از هفت سال و عدم رسیدگی مسؤلین.
 3. نداشتن اداره آموزش و پرورش و بعد از نزدیک به ده سال بخش شدن و  زیر سلطه بودن آموزش و پرورش شهرستان رامیان.
 4. میدان اصلی این شهر هنوزم که هنوزه پر آوازه ترین میدان های دنیاست. یه زمان که از توش ماشین رد میشد و حالا معروف شده به فلکه کیسه ای که بعد از یکسال هنوزم کیسه هاش دورشه و هیچکس خبرش رو نمیگیره.
 5. خراب بودن جاده تفرجگاه شیرآباد بعد از 6 سال.
 6. کتابخانه بسیار کوچک و کم فضا که اصلا نمیشه اسمش رو کتابخانه گذاشت.
 7. نداشتن زمین چمن مناسب و فضای رختکن و سرویس بهداشتی مناسب.
 8. نداشتن ایستگاه مینی بوس
 9. نداشتن تالار مجالس
 10. نداشتن سالن اجتماعات
 11. نداشتن دانشگاه یا دانشکده
 12. نداشتن شهرک صنعتی
 13. نداشتن مرکز خرید
 14. خراب بودن آسفالت های داخل شهر با وضع ناجور
 15. رکورد دار بیشترین بیکار در استان گلستان (بجز فامیل و بچه های مسؤلین شهر)
 16. داشتن بیشترین قهوه خانه های خانگی (قلیان و سیگار و ...) در استان:: برچسب‌ها: شهر خان ببین, شهر خان به بین, اطلاعیه
ن : شهر خان ببین
ت : دوشنبه ٥ فروردین ۱۳٩٢
نظرات

طبق هر روز جایی که هیچ شباهتی به ایستگاه نداره ولی همه بهش می گن ایستگاه منتظر ماشین بودم تا برم به یکی از شهر های اطراف. یه تاکسی بیرون شهری جلو پام ایستاد و من سوار شدم. راننده آدم گند دماغی بود که سر کرایه همش با مسافرها کل کل می کرد و از همه کرایه بیشتر می گرفت. دنگم اومده بود که بهش یه چیزی بگم. بین راه ازم پرسید: شما خان ببینی هستی؟ گفتم بله. تو دلم گفتم حتماً میخواد مثل بعضی ها مسخره کنه و یا از مردم بد بگه. دیدم اخماش باز شد و گفت : من از مردم خان ببین خیلی خوشم میاد. تعجب کردم گفتم چطور؟ اون بنده خدا هم جواب داد : یه روز ماشینم تو شهر شما خراب شد. هیچ پولی همرام نبود. یدفه دیدم یه موتوری اومد نزدیک و وقتی دید ماشینم خراب شده رفت یه ماشین آورد و تاکسی من رو تا جلوی تعمیر گاه میثم الوند بکسل کرد. برا بکسل ماشین پول نگرفت. به تعمیرکار هم گفتم پول ندارم گفت عیب نداره من خودم برات درستش می کنم. خلاصه ماشین من رو فقط با بیست هزار تومن تعمیر کرد و گفت هروقت پول داشتی بیا بده. 

وقتی به مردم شهر خان ببین افتخار کردم

راننده که حسابی خاطره شیرینش براش شیرین بود گفت: عجب مردم بیستی دارین. من مونده بودم تو اون شهر غریب چیکار کنم اما اونا با اینکه خودشون کار داشتن به من رسیدن اصلاً احساس غربت نکردم.
دست آخر هم که دیدم راننده از ما دل خوشی داره کرایه واقعی خودم رو دادم با اینکه میدونستم راننده میخواد پول بیشتر بگیره. راننده هم بهم خندید و خداحافظی کرد و رفت....

کاش مردم ما همیشه همینجوری بمونن. بعضی ها هستن که اسم شهر رو بدنام کردن که انشاالله اونا هم با برخود های خود مردم اصلاح بشند.
:: برچسب‌ها: شهر خان ببین, فندرسک, شهر خان به بین
ن : شهر خان ببین
ت : شنبه ۳ فروردین ۱۳٩٢
نظرات
 
لوگوی ما
حمایت میکنیم
موضوعات
آرشيو مطالب
نظر سنجي